O nás

Jsme tradičním českým výrobcem ovocných 
sirupů v těch nejoblíbenějších příchutích

Bylo, nebylo!

Kdysi dávno před více jak 20 lety se pod křídly oblíbené značky Kofola zrodily v roce 1999 také lahodné sirupy. Ale to nebyly obyčejné sirupy, byly to Jupí sirupy!

Bylo nebylo!
ilustrace ilustrace ilustrace
Ale jak to bylo s Kofolou?
ilustrace ilustrace ilustrace

Ale jak to bylo s Kofolou?

Za prapraděda Kofoly můžeme považovat opavského lékárníka Gustava Hella, který již na konci 19. století založil firmu na výrobu sirupu obsahujícího tekutý extrakt semen koly (kolovníku). Od roku 1960 Kofola odstartovala svou cestu našimi dějinami - a že to byla úžasná jízda! Pod názvem Kofola ČeskoSlovensko a.s. dnes objevíte také značky Rajec, Semtex, Jupík, Ugo, Vinea, Leros a další love brandy včetně našich sirupů Jupí!

Příchutě pro celou rodinu

A jak už to tak bývá, tak jsme v Jupí dali hlavy dohromady a dumali, jak na to! Chtěli jsme našim zákazníkům nabídnout něco výjimečného – vsadili jsme na nejmodernější technologie, velmi pečlivý výběr dodavatelů surovin a hlavně originální receptury! Chtěli jsme zkrátka, aby to mělo šťávu!

Za poslední roky jste mohli ochutnat nejrůznější příchutě – od tradičních a velmi oblíbených chutí jahody, malin či pomeranče, také osvěžující hřejivé sirupy, šťávy pro diabetiky, koktejl edice, Ice Tea sirupy na přípravu ledového čaje, nebo nejnovější sirupy Jupí IMUNITA. Ty nejoblíbenější zůstaly na věky věků!

Příchutě pro celou rodinu
ilustrace ilustrace ilustrace
Jste nám inspirací
ilustrace ilustrace ilustrace

Jste nám inspirací

Vzpomínáte ještě na oblíbenou televizní reklamu z roku 2012 s nezapomenutelnou hláškou:„Tady jsem ti přinesl lahvinku!“? Inspirovaly nás děti – vaše, naše i sousedovic! Krásné dětské hlášky jsou součástí každé rodiny a věříme, že stejnou součástí vašich domovů se staly také sirupy Jupí! Chceme přinášet úsměvy a radost na dětských oslavách, ale také při společném obědě u babičky, v parném létě u bazénu i v zimě u vánočního stolu. Proto se stále těšíme na další inspirace a dalších 20 let s vámi!

Objevte s námi svět,
ve kterém je vše Jupí!