Aktuality

Sirupy Jupí jsou s vámi už 22 let

Víte, že tradiční sirupy Jupí jsou na světě už od roku 1999?

Detail aktuality

Fantastická imunitní čtyřka

Milovníci našich sirupů jistě zaznamenali zbrusu novou řadu sirupů IMUNITA, která oplývá funkčními vitamíny a bojuje s únavou a vyčerpáním. Po brusince s echinaceou, posvátné arónii a blahodárném rakytníku přichází další životabudič – sirup IMUNITA Malina.

Detail aktuality

Rakytník, zázrak plný vitamínů v našich sirupech!

V minulém roce jsme vám představili naši zbrusu novou řadu sirupů Jupí IMUNITA, které jsou nabité funkčními vitamíny a prospěšné pro celou rodinu! Po příchutích brusinka a aronie letos představujeme novinku – rakytník!

Detail aktuality

Nový televizní spot je na světě!

Dali jste si také nějaká novoroční předsevzetí? Třeba, aby měl rok 2022 více šťávy, a taky se více otužovat, vybudovat si silnou imunitu…? Tak to se vám zaručeně budou líbit nové reklamy na řadu sirupy Jupí IMUNITA, které se objeví na televizních obrazovkách v Česku a na Slovensku již nyní v lednu!

Detail aktuality

Podpořte imunitu celé rodiny s novými sirupy!

Zdraví je velmi důležité a v dnešní době obzvlášť. Neustále všichni hledáme způsoby, jak se udržovat v kondici, podpořit imunitu a zahnat stres či únavu. Rozhodli jsme se také bojovat s nejrůznějšími neduhy tohoto století, a tak vznikly nové sirupy Jupí IMUNITA. Podpořte zdraví celé vaší rodiny a objevte novinku s vitamíny!

Detail aktuality

Jupí Divadlo

Kultury jsme si nyní moc neužili, ale v Jupí věříme, že se blýská na lepší časy! Pojďte se tedy pobavit nad naším dalším spotem s názvem „Divadlo“. Pořád ty děti poučujeme, poučujeme, poučujeme, až se to obrátí proti nám :-D Jsou to prostě chytrá stvořeníčka, která přesně ví, kdy dospěláckou hlášku použít, nemyslíte? Vyberte si tedy vhodné šaty do divadla, pohodlně se usaďte a společně s námi se podívejte na premiéru divadelního spotu z kampaně Jak se do lesa volá, tak se z lesa Jupí! A nešustit, prosím!

Detail aktuality

Jupí Lednice

A zase ty děti! Sotva nás vyhnali od televize kvůli úkolům, už abychom nemohli otevírat ani lednici! :-D Neslyšíte se v tom tak trošku? Děti jsou odrazem nás dospělých a musíme se připravit na nečekané dětské hlášky. Už bude na vás, zda zůstanete ledově klidní, nebo se neudržíte a vykouzlíme vám úsměv :). My v Jupí jsme vsadili právě na něj, a proto se společně s námi můžete podívat na další sponzorský spot s názvem „Lednice“ z naší kampaně Jak se do lesa volá, tak se z lesa Jupí! Legrační podívanou přejeme!

Detail aktuality

Jupí úkoly

Taky vás dovedou děti občas pěkně odzbrojit? A co právě teď, v dobách lockdownu, kdy spolu trávíme spoustu času :-D . U nás víme, že děti jsou mnohem chytřejší, než se na první pohled zdá. A ačkoliv to tak nevypadá, dokáží si s neuvěřitelnou přesností zapamatovat průpovídky svých rodičů. A pak je použít v té nejméně očekávané situaci a tím nás naprosto odzbrojit. Se značkou JUPÍ tyto momenty oslavujeme v nové kampani Jak se do lesa volá, tak se z lesa JUPÍ.  Přinášíme vám první spot ÚKOLY :)

Detail aktuality