Aktuality

Nový televizní spot je na světě!

Dali jste si také nějaká novoroční předsevzetí? Třeba, aby měl rok 2022 více šťávy, a taky se více otužovat, vybudovat si silnou imunitu…? Tak to se vám zaručeně budou líbit nové reklamy na řadu sirupy Jupí IMUNITA, které se objeví na televizních obrazovkách v Česku a na Slovensku již nyní v lednu!

Detail aktuality

Podpořte imunitu celé rodiny s novými sirupy!

Zdraví je velmi důležité a v dnešní době obzvlášť. Neustále všichni hledáme způsoby, jak se udržovat v kondici, podpořit imunitu a zahnat stres či únavu. Rozhodli jsme se také bojovat s nejrůznějšími neduhy tohoto století, a tak vznikly nové sirupy Jupí IMUNITA. Podpořte zdraví celé vaší rodiny a objevte novinku s vitamíny!

Detail aktuality

Jupí Divadlo

Kultury jsme si nyní moc neužili, ale v Jupí věříme, že se blýská na lepší časy! Pojďte se tedy pobavit nad naším dalším spotem s názvem „Divadlo“. Pořád ty děti poučujeme, poučujeme, poučujeme, až se to obrátí proti nám :-D Jsou to prostě chytrá stvořeníčka, která přesně ví, kdy dospěláckou hlášku použít, nemyslíte? Vyberte si tedy vhodné šaty do divadla, pohodlně se usaďte a společně s námi se podívejte na premiéru divadelního spotu z kampaně Jak se do lesa volá, tak se z lesa Jupí! A nešustit, prosím!

Detail aktuality

Jupí Lednice

A zase ty děti! Sotva nás vyhnali od televize kvůli úkolům, už abychom nemohli otevírat ani lednici! :-D Neslyšíte se v tom tak trošku? Děti jsou odrazem nás dospělých a musíme se připravit na nečekané dětské hlášky. Už bude na vás, zda zůstanete ledově klidní, nebo se neudržíte a vykouzlíme vám úsměv :). My v Jupí jsme vsadili právě na něj, a proto se společně s námi můžete podívat na další sponzorský spot s názvem „Lednice“ z naší kampaně Jak se do lesa volá, tak se z lesa Jupí! Legrační podívanou přejeme!

Detail aktuality

Jupí úkoly

Taky vás dovedou děti občas pěkně odzbrojit? A co právě teď, v dobách lockdownu, kdy spolu trávíme spoustu času :-D . U nás víme, že děti jsou mnohem chytřejší, než se na první pohled zdá. A ačkoliv to tak nevypadá, dokáží si s neuvěřitelnou přesností zapamatovat průpovídky svých rodičů. A pak je použít v té nejméně očekávané situaci a tím nás naprosto odzbrojit. Se značkou JUPÍ tyto momenty oslavujeme v nové kampani Jak se do lesa volá, tak se z lesa JUPÍ.  Přinášíme vám první spot ÚKOLY :)

Detail aktuality