Rakytník, zázrak plný vitamínů v našich sirupech!

V minulém roce jsme vám představili naši zbrusu novou řadu sirupů Jupí IMUNITA, které jsou nabité funkčními vitamíny a prospěšné pro celou rodinu! Po příchutích brusinka a aronie letos představujeme novinku – rakytník!

Sirup Jupí IMUNITA Rakytník

Také v této lahvince se můžete těšit na bombu vitamínů, které podpoří imunitu dětí i dospělých. Rakytník je znám pro své vysoké množství vitamínu C, ale najdete v něm také vitamín D a minerály – co to tedy znamená? Když zrovna zápasíte s chřipkou či nachlazením, tak vám tento oranžový pomocník velmi pomůže, zmírní únavu, doplní prospěšné látky a zahřeje také na duši. Rakytník také podpoří správné trávení a bojuje s vyčerpáním, které je bohužel v dnešní době velmi častým jevem.

A jak chutná náš nový sirup nejlépe? Doporučujeme použít do horkého čaje místo cukru a vychutnat si jej v kruhu rodinném. Ale děti jej určitě ocení také v parádní domácí limonádě!

Sirupy IMUNITA jsou bez konzervantů, zahušťovadel a umělých barviv. Navíc se díky novým odtrhávacím etiketám stanete eko-hrdinou, protože příroda nám není lhostejná.

Na zdraví, rodinu a imunitu!

ilustrace