Podpořte imunitu celé rodiny s novými sirupy!

Zdraví je velmi důležité a v dnešní době obzvlášť. Neustále všichni hledáme způsoby, jak se udržovat v kondici, podpořit imunitu a zahnat stres či únavu. Rozhodli jsme se také bojovat s nejrůznějšími neduhy tohoto století, a tak vznikly nové sirupy Jupí IMUNITA. Podpořte zdraví celé vaší rodiny a objevte novinku s vitamíny!

Pokud si občas doma rádi osladíte horký čaj, můžete místo cukru použít blahodárný sirup IMUNITA, který je nabitý funkčními vitamíny. Děti jej ale ocení také v klasické limonádě! Přicházíme na trh se dvěma příchutěmi, které zahřejí na duši celou rodinu – brusinka a aronie. Víte, na co se můžete těšit?

Sirup Jupí IMUNITA Brusinka

Brusinka patří mezi nejsilnější rostlinné antioxidanty, působí proti zánětům a udržuje srdíčko v kondici. Echinacea zase ničí viry i bakterie a stimuluje imunitní systém. Tyto dvě dámy jsou hlavní ingrediencí nového Jupí sirupu IMUNITA Brusinka a společně  s vitamíny  kyselina listová, niacin a zinek - podpoří imunitu celé rodiny, sníží únavu a zlepší náladu nejen dětem.

Sirup Jupí IMUNITA Aronie

Aronie, neboli jeřáb černý, je úžasným zdrojem vitamínů B, C a E, má antioxidační účinky, působí proti stresu a už Kelty byla považována za posvátný strom. Propašovali jsme tuto vzácnost do Jupí sirupu IMUNITA, který podpoří imunitu dětí i dospělých během celého roku, vitamín niacin sníží únavu a kyselina listová zajistí i psychickou pohodičku, které není nikdy dost! Sirup obsahuje také zinek pro normální funkci imunitních buněk.

Sirupy IMUNITA jsou bez konzervantů, zahušťovadel a umělých barviv. Navíc se díky novým odtrhávacím etiketám stanete eko-hrdinou, protože příroda nám není lhostejná.
Na zdraví, rodinu a imunitu!

ilustrace