Fantastická imunitní čtyřka

Milovníci našich sirupů jistě zaznamenali zbrusu novou řadu sirupů IMUNITA, která oplývá funkčními vitamíny a bojuje s únavou a vyčerpáním. Po brusince s echinaceou, posvátné arónii a blahodárném rakytníku přichází další životabudič – sirup IMUNITA Malina.

Řada IMUNITA byla vyvinuta za účelem podpory imunitního systému celé rodiny, ale hlavně k dodání vitamínů a dobré nálady po celý rok. Jako první se vám představila lahvinka s brusinkou a echinaceou, ale také aronie – obě dvě svou chutí a vlastnostmi zabodovaly, proto jsme řadu rozšířili také o rakytník, který je naprostou vitamínovou bombou!

A proč nepřidat další skvělý antioxidant, který zmírní stres i únavu? Maliny jsou také studnou vitamínu C, hořčíku, niacinu, kyseliny listové a dalších prvků, díky kterým se zmírňuje stres i únava. Naši řadu IMUNITA jsme proto rozšířili o tuto zázračnou příchuť, která nejen nám připomíná dětství.

Sirup IMUNITA Malina se zinkem a kyselinou listovou podpoří funkci imunitního systému a dopřeje vám i dětem skvělou náladu. Niacin, neboli vitamín B3, přispěje v neúprosném boji s únavou, dodá energii a sníží únavu. Lahvinka by tak neměla chybět v žádné rodině!

Dopřejte si i během aprílového počasí nášup vitamínů, které vám i dětem zvednou náladu! Sirupy IMUNITA si vychutnáte v čaji místo cukru, ale také jako domácí limonádu s čerstvým ovocem. Sirupy IMUNITA jsou bez konzervantů, zahušťovadel a umělých barviv. Navíc se díky odtrhávacím etiketám stanete eko-hrdinou, protože příroda nám není lhostejná.

Na zdraví a imunitu!

ilustrace